Покладання квітів з нагоди 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

З нагоди відзначення 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників відбулося урочисте покладання квітів до братської могили полеглих у роки Другої світової війни у с.Дмитрівка, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації О.Лукашов, Дмитрівський сільський голова Н. Стиркуль, представники трудового колективу сільської ради та учні Дмитрівських загальноосвітніх шкіл.

Щороку 28 жовтня українці вшановують величний подвиг визволителів української землі, висловлюють найщиріші слова вдячності людям, які вибороли право на життя і свободу нашого народу, врятували від нацизму народи європейського континенту.

Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.

Нажаль сьогодні зовнішній агресор знову провадить свої загарбницькі плани на Сході України, і знову українські воїни стали на захист рідної землі. Нинішні воїни України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів Другої світової війни. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її свободи і незалежності.

Олександр Сергійович побажав учасникам урочистостей та їх родинам здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим, а Україна знову переможе!

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять співвітчизників, які у роки Другої світової війни віддали свої життя за свободу та незалежність нашої держави.