Забезпечення механізму встановлення зворотного зв’язку в роботі з громадянами здійснює загальний відділ апарату районної державної адміністрації.    Основним завданням із зверненнями громадян є забезпечення належного розгляду звернень та організації прийому громадян головою, заступниками голови та керівником апарату районної державної адміністрації,  перевірки стану цієї роботи в  структурних підрозділах райдержадміністрації, бюджетних установах та виконкомах сільських рад. Розгляд звернень громадян на адресу районної державної адміністрації здійснюється відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян». З метою ефективного реагування на звернення громадян, згідно із статтею 5 цього Закону, встановлено наступні вимоги до оформлення офіційного звернення громадян:

 

У зверненні має бути зазначено наступне.

 Прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладені суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

 Звернення може бути усним (викладеним громадянином і записаним посадовою особою  на особистому прийомі), чи письмовим (надісланим поштою або переданим громадянином до районної державної адміністрації ).

Звернення може бути подано як окремою особою(індивідуальне), та к і групою осіб (колективне).

 При цьому письмове звернення має бути підписане заявником (заявниками) особисто із зазначенням дати.

Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові з відповідними роз’ясненнями не пізніше як через 10 днів від дня його надходження.

Звернення, оформлені належним чином і подані у встановленому порядку, підлягають обов’язковому прийняттю та розгляду.

 Письмове звернення без зазначення місця проживання, не підписане автором (авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторство, визнається анонімним і розгляду не підлягає. Не розглядаються повторні звернення одним і тим же органом від одного і того ж громадянина з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

 

Письмові звернення до Знам’янської районної державної адміністрації можна надсилати за адресою: 27400, м. Знам’янка, вул. Михайла Грушевського, 17.

Телефон для довідок — (05233) 2- 19 — 19.

Графік роботи: понеділок — четвер — 8.00 — 17.15, п’ятниця — 8.00 — 16.00.

 

 

Зразок заяви

 

 

Голові Знам’янської районної
державної адміністрації
Лукашову Олександру Сергійовичу

 

______________________________________________________

 

прізвище, ім’я, по батькові,

соціальний стан (ветеран праці, учасник війни, учасник бойових дій, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС,

одинока мати, члени багатодітної сім’ї,   дитина війни, пенсіонер, робітник, службовець, підприємець,  інвалід тощо),

домашня адреса, телефон  заявника

 

ЗАЯВА

 

СТИСЛИЙ ВИКЛАД ПОРУШЕНОГО ПИТАННЯ

 

 

 

 

 

Дата Підпис