Поважний ювіляр

26 серпня 2015 року

Олександр Іванович Шакула, мешканець села Петрове, відсвяткував свій 95-річний ювілей. Поважний вік, але Олександ Іванович зустрів його з посмішкою на обличчі та у колі гарних гостей.

Привітали ювіляра перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Макаренко, голова районної ради Тетяна Михайлова, Петрівський сільський голова Леонід Шульга, голова ради районної організації ветеранів України Владислав Цигульський, голова первинної ветеранської організації Петрівської сільської ради Зінаїда Калюжна, координатор волонтерського руху Петрівського НВК Ірина Кононенко разом з учнями сьомого класу.

Семикласники разом з класним керівником Тетяною Гавриш частенько відвідують ветерана, допомагають по господарству, розраджують своїми дитячими історіями та зігрівають теплотою своїх сердець.

Скільки їх, скалічених життів, душ знівечених війною. Їх загадки про те лихоліття не полишають і до цього часу. Молодь пам’ятає їх подвиги, огортає увагою, шанує ту історію, яка писалась їх кров’ю.

В нашому районі створені волонтерські загони, які допомагають ветеранам боротися зі старістю, самотністю, болем, недугою.

Олександр Іванович подякував за теплі та щирі привітання. І висловив побажання отримати новенький, менш масивний візок для пересування. Має надію ще відвідати друзів, які живуть по сусідству, але вже невзмозі самостійно пересуватися.

Представники влади району пообіцяли вивчити це питання та посприяти у його вирішенні.

 

Прочитано 38 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh