Повідомлення про оприлюднення проектів, проекти цих актів і аналіз регуляторного впливу

З метою отримання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань районна державна адміністраціяповідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів:»Про затвердження Положення про  відділ (Центр)надання адміністративних послуг Знам’янської районної державної адміністрації»,»Про затвердження Регламенту відділу (Центру) надання адміністративних послуг Знам’янської районної державної адміністрації», «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються відділом (Центром) надання адміністративних послуг Знам’янської районної державної адміністрації».

Зміст проекту: приведення регуляторних актів- розпоряджень голови райдержадміністрації «Про затвердження Положення про відділ(Центр) надання адміністративних послуг»,»Про затвердження Регламенту відділу (Центру) надання адміністративних послуг Знам’янської районної державної адміністрації»,»Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються відділом (Центром) надання адміністративних послуг Знам’янської районної державної адміністрації».

Поштова та електронна адреса розробника проектів регуляторних актів та інших органів, до яких надсилаються зауваження та пропозиції:
Відділ (Центр) надання адміністративних послуг районної державної адміністрації:вул.Жовтнева,17, м. Знам’янка, 27400, тел. 2-20-32, e-mail: inbox1@zn.kr-admin.gov.ua; спеціально уповноважений орган – Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за адресою:вул. Арсенальна, буд.9/11,м.Київ,   01011, e-mail:inform@dkrp.gov.ua

Проекти  регуляторних  актів та аналізи  регуляторного впливу розміщено на веб-сайті районної державної адміністрації -www.zn.kr-admin.gov.ua.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного актата аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

Проекти регуляторних актів