Привітали ветеранів!

22 вересня 2017 року

З нагоди відзначення Дня партизанської слави заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак, голова ради районної організації ветеранів України В. Ніколаєнко, Володимирівський сільський голова Л. Грібеннікова та голова районної організації товариства Червоного хреста Т. Ніфатова відвідали ветеранів партизанського руху Знам’янського району Ганну Данилівну Дорофеєву (с.Дмитрівка) та Галину Онуфріївну Юху (с.Володимирівка).

Шановні гостівід щирого серця привітали поважних ветеранів зі святом, подякували за проявлену мужність в ті важкі часи війни, побажали міцного здоров’я, ще довгих років життя та мирного неба над головою.

Знам’янка і Знам’янський район у роки Другої світової війни стали центром, цементуючим і організуючим ядром партизанської війни на Кіровоградщині, де діяв підпільний обком партії і кілька партизанських загонів.

На Знам’янщині вже на кінець 1941 року – початок 1942 року стійко виборювали свободу 25 підпільно-диверсійних груп. У населених пунктах району, які пролягають повз Чорного лісу, були створені бази для розгортання партизанського руху.

На території району діяли партизанські загони Нечаєва, Діброви, Кришталя, Присяжнюка. Партизани брали участь у боях за звільнення сіл Юхимове, Плоске, Дмитрівка, Веселий Кут, Цибулеве, Водяне, селища Знам’янки, сприяли бійцям армії під час звільнення міста Знам’янка.

Вони раз по раз паралізовували діяльність залізничного вузла, зривали гітлерівські плани перевезення вантажів до фронту, що наближався до Дніпра. Мужність партизан, їх єдність і згуртованість сьогодні стала для нас мірилом правди і добра, бо немає в житті нічого дорожчого за мир, і нічого святішого, ніж його захист.

На згадку про зустріч сивочолим ветеранам вручили цінні подарунки та квіти.

 

Прочитано 54 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh