Привітали з 8 березня матерів загиблих воїнів АТО

8 березня відзначається одне з найпрекрасніших свят – Міжнародний жіночий день.

Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Особливої уваги і турботи у передсвяткові дні потребують ті жінки, хто втратив найдорожче – своїх дітей.

Напередодні свята перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак завітала до матерів загиблих воїнів-захисників, учасників антитерористичної операції на Сході України – Н. Бутенко, В.Каплун, Л.Рикалової та Г.Ярмошевич.

У заході також взяли участь заступник голови районної ради Д.Молодченко, радник голови районної державної адміністрації з питань АТО В.Мухуров та заступник військового комісара Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату В.Щетінін.

Шановні гості вручили жінкам квіти та пам’ятні подарунки, побажали міцного здоров’я, терпіння та мирного неба над головою.

я маю право
держслужба