Привітання голови районної державної адміністрації Олександра Лукашова зі Святом останнього дзвоника

27 травня 2016 року

Шановні школярі, вчителі, вихователі й випускники!

Від щирого серця вітаю Вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання.

Для багатьох школярів останній шкільний дзвоник сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для випускників цей дзвоник справді є останній. Він є початком дороги у нове, доросле та самостійне життя. Залишаються позаду Ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям. Сердечно дякую Вам за самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Вчителя є тими, хто творить майбутнє України, бо від вихованості й навченості сьогоднішніх учнів залежить те, якою буде наша держава у близькому і далекому майбутньому. Бажаю Вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

По-особливому урочистий цей день і для Ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя. Вони раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку.

Бажаю всім Вам віри і впевненості у завтрашньому дні. Зичу вам добра й благополуччя, доброго здоров’я і миру у вашому домі.

Голова районної

державної адміністрації                                                                          О.ЛУКАШОВ