Прийди на роботу чи на навчання у вишиванці — підтримай свою культуру

Щороку у третій четвер травня відбувається акція«День вишиванки».

День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок.

Це свято не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Важливо, аби День вишиванки завжди відбувався у робочий день, адже в цьому суть акції – свято не заради свята чи параду, а захід, який доводить, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці вони ходять на роботу чи навчання.

В 2019 році ця дата припадає на 16 травня.

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

У зв’язку з цим, пропонуємо усіх небайдужих жителів Знам’янського району долучитись до акції та одягнути у цей день вишиванку.

cropped-logo_