Про нараду щодо стану використання електронної системи закупівель ProZorro

Під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Грінчак відбулася нарада з обговорення питань стану використання електронної системи закупівель ProZorro та дотримання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» під час здійснення допорогових закупівель. У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів та сільські голови району.

Під час наради обговорено питання стану використання електронної системи «ProZorro», здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг головними розпорядниками бюджетних коштів району.

Акцентувано увагу на порядок здійснення закупівель відповідно до чинного законодавства та наказу ДП «Зовнішторгвидав» від 13 квітня 2016 року №35, дотримання визначених Законом України «Про публічні закупівлі» принципів публічних закупівель та рекомендовано здійснювати допоргові закупівлі через систему електронних закупівель ProZorro.

я маю право
держслужба