Про посилення контролю за поводженням із використаною тарою з-під пестицидів та агрохімікатів

Для посилення контролю за поводженням із використаною тарою з-під пестицидів та агрохімікатів в обласній державній адміністрації відбулася нарада з питань: забруднення навколишнього природного середовища пестицидами та агрохімікатами; основні проблеми утилізації тари з-під пестицидів та агрохімікатів; технологія оброблення та утилізації тари.

З метою покращення екологічного стану довкілля в районі, на виконання рекомендацій вищезазначеної наради районна державна адміністрація повідомляє наступне. На території області працює єдина спеціалізована компанія ТОВ «Український центр поводження з відходами», яка має відповідну ліцензію та надає практичні послуги поводження з відходами (збирання, перевезення, зберігання, обробку, утилізацію та знешкодження).

Для запобігання накопичуванню небезпечних та інших відходів, що утворюються в результаті господарської діяльності, пропонуємо Вам передавати   порожню   використану   тару  на   утилізацію   підприємству    ТОВ «Український центр поводження з відходами», виробничі потужності якого знаходяться за адресою м. Кіровоград, вул.. Аджамська, 29 (тел. для довідок: 36-10-53; 24-09-06; 22-05-93), контактна особа Артем’єв Олександр Григорович, тел.. 067-519-08-12.