Про стан дотримання законодавства України про свободу совісті та релігійні організації на території Петрівської сільської ради

Керівник апарату районної державної адміністрації Олена Слюсаренко провела засідання районної комісії сприяння і контролю за дотриманням законодавства про свободу совісті та релігійні організації, під час якого розглянуто питання про стан додержання законодавства у сфері, віросповідання та релігійних відносин на території Петрівської сільської ради. Члени комісії заслухали звіт Петрівського сільського голови Леоніда Шульги.

На території Петрівської сільської ради діє релігійна громада УПЦ Покрови Пресвятої Богородиці, с. Петрове. Релігійну організацію обслуговує священнослужитель Віталій Володимирович Обезюк, ієрей Віталій. Культова споруда знаходиться у власності релігійної громади, типова. Релігійна ситуація на території Петрівської сільської ради відзначається стабільністю.

Фактів розпалювання релігійної ворожнечі, образи почуттів громадян на релігійному ґрунті не зареєстровано.

У релігійному середовищі сільської ради відбуваються божественні літургії на честь релігійних свят, молебні з нагоди вшанування пам’яті: жертв Голокосту, загиблих Героїв Крут, поминальні панахиди та заупокійні молебні за загиблими воїнами-інтернаціоналістами, в пам’ять про загиблих визволителів України у Другій світовій війні, військовослужбовців, співробітників органів внутрішніх справ, загиблих у зоні проведення антитерористичної операції; літія за загиблими учасниками ліквідації на Чорнобильській АЕС.

Організована робота щодо надання гуманітарної допомоги дітям із багатодітних та малозабезпечених родин, переселенців, вразливих верств населення. Здійснюється благодійницька діяльність: вінчання та хрещення, участь у благодійній Всеукраїнській акції «Милосердя», організовуються безкоштовні обіди для малозабезпечених верств населення.

я маю право
держслужба