Про засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

31 травня 2016 року

Керівник апарату Знам’янської районної державної адміністрації О.Слюсаренко провела засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі та керівники підприємств, на яких існує заборгованість із виплати заробітної плати та сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

За підсумками засідання комісії прийнято ряд рішень та встановлено контроль за їх виконанням.