Про здійснення нагляду за правильністю призначення (перерахунку) і виплати пенсії

за січень –червень 2017 року

З метою додержання вимог Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, за період роботи з 01 січня 2017 року по 30 червня 2017 року проведена перевірка правильності оформлення пенсійних справ та особових рахунків по пенсійним справам, призначення (перерахунку) і виплати пенсій:

— правильність виплати пенсій призначеним в поточному періоді – 157 пенсійних справ (100 %);

— правильність проведення перерахунків — 179 пенсійних справ (100 %);

— правильність виплати допомоги на поховання — 178 пенсійних справ (100 %);

— правильність виплати недоотриманої пенсії — 52 пенсійних справ (100 %);

— правильність нарахувань та виплати пенсій підопічним стаціонарних відділень – 50 пенсійних справ (100 %).

В ході перевірки призначених пенсій було виявлено два факти порушень пенсійного законодавства, з них:

1. Не встановлено надбавка на утриманця (не працюючому пенсіонеру на дитину до 18 років).
  2. Не зараховано до загального стажу період перебування на військовій службі.

Дані випадки не призвели до переплати або недоплати пенсій громадянам району, так як мала місце доплата до прожиткового мінімуму.

Знам’янським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Кіровоградської області усунено зазначені порушення