Професійна адаптація учасників АТО

 

 

Професійна адаптація учасників антитерористичної операції —  заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників антитерористичної операції шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року №432 «Про затвердження Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції» управління соціального захисту населення райдержадміністрації пропонує учасникам антитерористичної операції, які зареєстровані чи проживають на території Знам’янського району, навчання на курсах водіїв категорій В, С або проходження перепідготовки за категоріями D, ВЕ, СE.

Перелік документів, які необхідно подати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

  • копію посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни),
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення,
  • копію паспорта 1, 2, стор, та сторінку місця реєстрації,
  • копію ідентифікаційного номера.

При собі мати оригінали вищезазначених документів.

Довідково: у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету навчалися на курсах водіїв та отримали свідоцтво про їх закінчення 11 осіб району.

За детальнішою інформацією прохання звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою:  м. Знам’янка, вул. Трудова, 4, каб. № 1, 15 (2 поверх), тел.: 2 16 14; 2 32 20.