Професійна адаптація учасників АТО

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців звільнених у запас або відставку)» управління соціального захисту населення райдержадміністрації пропонує учасникам антитерористичної операції, які проживають на території Знам’янського району, навчання на курсах водіїв категорій В, С або пройти перепідготовку за категоріями D, E.

Перелік документів, які необхідно подати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

  • копію паспорта 1, 2, стор, та сторінку місця реєстрації;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію посвідчення водія (для осіб, які бажають пройти перепідготовку за категоріями Д,Е);
  • копію медичної довідки щодо придатності до керування транспортним засобом;
  • копію посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни);
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

При собі мати оригінали вищезазначених документів.

Одночасно повідомляємо, що в 2018 році за рахунок коштів державного бюджету пройшли навчання на курсах водіїв та отримали свідоцтво про їх закінчення 7 осіб.

За детальнішою інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Знам’янка, вул. Трудова, 4, каб. № 15 (2 поверх) або за тел.: 2 16 14.