Професійна адаптація учасників АТО

 

 

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців звільнених у запас або відставку)» управління соціального захисту населення райдержадміністрації пропонує учасникам антитерористичної операції, які проживають на території Знам’янського району, навчання на курсах водіїв категорій В, С або пройти перепідготовку за категоріями D, E.

Перелік документів, які необхідно подати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації:

  • копію паспорта 1, 2, стор, та сторінку місця реєстрації;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію посвідчення водія (для осіб, які бажають пройти перепідготовку за категоріями Д,Е);
  • копію медичної довідки щодо придатності до керування транспортним засобом;
  • копію посвідчення учасника бойових дій (інваліда війни або учасника війни);
  • копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

При собі мати оригінали вищезазначених документів.

Одночасно повідомляємо, що в 2016 році за рахунок коштів державного бюджету пройшли навчання на курсах водіїв та отримали свідоцтво про їх закінчення 14 осіб.

За детальнішою інформацією можна звертатися до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м. Знам’янка, вул. Трудова, 4, каб. № 15 (2 поверх) або за тел.: 2 16 14.