Шановні особи з обмеженими фізичними можливостями працездатного віку!

 

 

Управління соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації запрошує Вас пройти професійну реабілітацію в державних соціальних установах Міністерства соціальної політики України:

  • Міжрегіональний центр трудової, медико-соціальної і професійної реабілітації інвалідів (м. Львів);
  • Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів (с. Лютіж, Київська обл.);
  • Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» (Вінниця);
  • Буковинський міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів (м. Чернівці).

 В зазначених установах Ви можете оволодіти такими професіями: оператор комп’ютерного набору, оператор комп’ютерної верстки, вишивальниця, швачка, кравець, кухар, бармен, кондитер, офіціант, продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, оператор котельні, ліфтер, живописець, різьбяр по дереву та бересту, фотограф (фотороботи), слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів (категорія В), обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, агент з організації туризму, секретар керівника, бджоляр, перукар, манікюрниця, візажист, флорист, касир (в банку), взуттьовик з ремонту взуття, лицювальник-плиточник та іншими.

  Професійну реабілітацію можуть пройти інваліди І-ІІІ груп, які за висновком МСЕК потребують професійної реабілітації. Проживання, харчування та навчання здійснюється безкоштовно. Термін навчання від 1,5 до 12 місяців, в залежності від обраної професії.

За отриманням направленням на навчання та більш детальною інформацією звертатись до управління соціального захисту населення райдержадміністрації за адресою: м.Знам’янка, вул.Трудова, 4, кабінети №15 (другий поверх). Телефон для довідок: 2-16-14