“Промінь” і “Дмитрівка” здобули перемоги

У 11-му турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року відбулися два матчі.

ФК «Дмитрівка» вдома святкував перемогу над «Буревісником». У першому таймі матчу на полі була рівна гра. Господарі більше контролювали м’яч, а гості сподівалися на свої контратаки. Мав можливість відкрити рахунок нападник господарів Євген Артьомов, але пробив вище воріт. У гостей загострював ситуацію Артем Солодов, але не влучив у створ воріт.

На 57-ій хвилині зустрічі після подачі Романа Дар’єва голкіпер «запалив свічку» у своєму карному майданчику і Олексій Чеботарьов переправив м’яч у сітку воріт суперника. А у компенсовані хвилини матчу 15-річний Денис Капітула на лівому фланзі обіграв захисника і прострілив у карний майданчик, звідки капітан господарів Сергій Назаренко переправив «круглого» у сітку воріт суперника. У підсумку «Дмитрівка» святкувала перемогу з рахунком 2:0.

ФК «Дмитрівка» – «Буревісник» (Петрове) – 2:0 (0:0) (Чеботарьов, 57; Назаренко, 90+4)

Зустріч між трепівською і богданівською командами вже була третьою за останні три тижні. Нагадаємо, що ці команди зустрічалися у півфіналі Кубку району – тоді у Богданівці переміг «Маяк» (5:2), а у Трепівці – «Промінь» (2:0). За сумою двох матчів до фіналу Кубка району вийшов «Маяк».

У Трепівці «Маяк» знову зазнав поразки. Гостям вдалося забити швидкий м’яч. На тридцятій хвилині Євген Наводничий забив свій другий тайм у матчі, довівши рахунок до 2:0. У другому таймі Андрій Кравченко з пенальті скоротив відставання у рахунку до мінімуму. Але вже у наступній атаці Костянтин Долінський відновив перевагу у рахунку у два м’ячі. А далі Євген Наводничий збільшив рахунок до 4:1. На цьому богданівська команда вирішила не зупинятися і Владислав Діордіца забив 5 м’яч. А наприкінці матчу безсумнівно герой зустрічі Євген Наводничий оформив покер і встановив остаточний рахунок 6:1.

«Маяк» (Трепівка) – «Промінь» (Богданівка) – 1:6 (0:2) (Кравченко, 49 (пен) – Наводничий, 5, 30, 58, 88; Долінський, 50; Діордіца, 76)

Матч «Нива» (Цибулеве) – «Тясмин» (Олександрівка) на прохання команди гостей перенесено на 15 вересня.

cropped-logo_