До Дня автомобіліста і дорожника

Щороку, в останню неділю жовтня країна відзначає професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства. Автотранспортна система та дорожнє господарство мають велике значення для функціонування всіх галузей економіки.  Від злагодженої роботи перевізників та стану доріг залежить якість і своєчасність забезпечення потреб громадян, виробництва, соціальної сфери.

За 9 місяців 2020р. автомобільний транспорт області забезпечив 40,9% вантажних та 61,7% пасажирських перевезень загального обсягу перевезень усіма видами вантажного та пасажирського транспорту відповідно.

Автомобільним транспортом на комерційній основі (з урахуванням обсягів, виконаних фізичними особами-підприємцями) за січень–
вересень 2020р. перевезено 3,1 млн.т вантажів та  обслуговано 18,9 млн. пасажирів.

За даними Служби автомобільних доріг в області, протягом січня–
червня 2020р. на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування із державного бюджету було освоєно коштів на суму 114 млн.грн.

безоплтана правова