Урочисте відкриття Дошки Пошани «Трудова слава Знам’янського району»

17 вересня голова районної державної адміністрації В.Дзядух та голова районної ради Т.Михайлова урочисто відкрили Дошку Пошани Знам’янського району. У святковому заході взяли участь депутати районної ради, керівники структурних підрозділів райдержадміністарції, районної ради, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, трудові колективи району.

Голова районної ради Т.Михайлова зачитала учасникам заходу рішення районної ради від 30 липня 2013 року №439 «Про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району», яким визначено 20 працівників підприємств, організацій та установ, які діють на території району, а також 6 трудових колективів.

Почесне право відкрити Дошку Пошани було надано голові районної державної адміністрації В.Дзядуху та голові районної ради Т.Михайлові, які й перерізали святкову стрічку під гучні оплески запрошених та гостей свята.

Вітаючи працівників та трудові колективи, відзначених із занесенням на районну Дошку Пошани, голова районної державної адміністарції В.Дзядух відмітив, що окрасою нашої землі є його родючі землі, глибокі традиції і велика культурна спадщина. Проте справжнім її багатством є наші трудящі та працьовиті жителі. Знам’янщина виростила дванадцять Героїів Радянського Союзу, вісім Героїв Соціалістичної Праці. Сьогодні живуть і працюють на ній чесні, працьовиті, волелюбні, талановиті та завзяті люди.

Голова районної державної адміністрації В.Дзядух та голова районної ради Т.Михайлова висловили щирі слова подяки спеціалістам різних галузей економіки району та вручили їм свідоцтва про занесення на районну Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району».

Із словами подяки за виявлену до працівників району шану і повагу за їх працю звернулася вчитель української мови та літератури Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. І.Г.Ткаченка О.Ковальова, яка запевнила, що кожен із присутніх і надалі своєю власною працею, розумом та вмінням разом із усіма знам’янчанами будуть працювати на благо України та свого району.

У ході проведення урочистостей відбулося освячення районної Дошки Пошани та учасників заходу, яке провів Благочинний Знам’янського району Отць Василій.

Завершився захід піснею «Це край, де я родилась і живу» у виконанні солістки Мошоринського сільського будинку культури А.Кіслінської.

Захід проходив у рамках святкування 75-ї річниці утворення Кіровоградськлї області та 90-річчя від Дня утворення Знам’янського району.

я маю право
держслужба