Вітання голови районної ради Т.Михайлової з нагоди відзначення 90-ї річниці утворення Знам’янського району

Дорогі мої земляки, шановні друзі!

В Україні є місця, де кожен куточок дихає історією, де на кожному кроці оживають давні звичаї та традиції. Така і наша Знам’янщина. Тому 90-річчя району, яке ми сьогодні відзначаємо, хвилююча і радісна подія для всіх його мешканців.

Це — гарна нагода віддати шану тим, хто творив його минуле, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Обличчя будь-якої території – це, передусім, його жителі. І я, користуючись нагодою, від імені депутатського корпусу, від себе особисто, дякую всім мешканцям району, які небайдужі до його долі, які тут живуть і працюють, щоб зробити його ще кращим, заможнішим і привабливішим.

Сьогодні мені надзвичайно приємно повідомити, що районній раді, спільно з райдержадміністрацією, в цьому році вдалося втілити в життя гарну ідею: вперше в історії району заснувати та урочисто відкрити Дошку Пошани «Трудова слава Знам’янського району», на яку, згідно з рішенням районної ради, занесено 20 кращих працівників та 6 трудових колективів.

В цілому ж гордістю нашого району є всі його жителі, хто своєю працею робить вагомий внесок у спільну справу, дбаючи про розвиток Знам’янщини.

Ми також пишаємося нашими земляками, чиї героїзм, праця чи талант заслужили всенародне визнання за межами своєї «малої батьківщини».

Дорогі друзі!

Я не можу без хвилювання і гордості дивитися на представників старшого покоління, трудові колективи, нашу прекрасну перспективну молодь – учасників свята – «на столи достатку», представлені сільськими радами, вироби народних умільців, адже це – яскраве свідчення світлого майбутнього нашої держави, та того, що дійсно «козацькому роду – нема переводу».

І я разом з вами, дорогі мої земляки, радію вашим успіхам, переймаюся всіма проблемами району, і щиро вірю, що попри всі негаразди ми зможемо зробити так, щоб щастя та добробут жили на кожній вулиці, в кожному домі, в кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу територіальну громаду Знам’янського району.

Дорогі друзі!

Девізну стрічку Герба Знам’янського району увінчують слова: «У мирі та злагоді – до добробуту». Цей напис, як і символіку району, в цілому, було затверджено рішенням 16-ої сесії Знам’янської районної ради 3 квітня 2001 року.

Думаю, краще про територіальну громаду району не скажеш.

Тож нехай всіх нас і надалі об’єднує спільна мета – робити все можливе, щоб і надалі у віках жила наша «мала батьківщина».

А для її досягнення я, від імені депутатського корпусу та від себе особисто, бажаю кожному з вас міцного здоров’я, родинного добробуту і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної землі.

Зі святом!

Тетяна Михайлова