Районна державна адміністрація та районна рада глибоко сумують з приводу трагічної смерті учасника АТО Дмитра Сергійовича Єфремова

23 травня 2016 року

Районна державна адміністрація та районна рада глибоко сумують з приводу трагічної смерті Дмитра Єфремова – учасника антитерористичної операції, жителя м.Знам’янка, який загинув 22 травня 2016 року у промисловій зоні під м.Авдіївка Донецької області, і висловлюють щирі співчуття його сім’ї та родині.

У бійця залишилась дружина та двоє дітей.

Дмитро Єфремов, 1985 року народження, служив у 81-ій десантно-штурмовій бригаді Збройних Сил України. В цивільному житті працював черговим по станції Трепівка та Чорноліська Одеської залізниці.

Вічна пам’ять про захисника нашої землі, справжнього Героя України, Дмитра Єфремова, назавжди залишиться у наших серцях.