Районний конкурс вишиванок «Ми – українці!»

18 травня 2017 року

Відзначаючи Всеукраїнський День вишиванок, працівники райдержадміністрації долучилися до свята єдності українського народу та взяли участь у районному конкурсі вишиванок «Ми – українці».

Його мета – приєднатися кожному до національних традицій та звичаїв українського народу, до збереження і використання вишиванки, як унікального феномену культурного надбання нації та поширення культурних традицій в Україні.

Вишиванка це не просте вбрання! Це символічна річ для кожного українця. В її орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни, нашого народу та свого роду.

У районному конкурсі на кращу вишиванку взяли участь працівники трудових колективів апарату райдержадміністрації, апарату районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Фойє райдержадміністрації було прикрашено роботами майстринь-вищивальниць району: Р.Авазовської (м.Знам’янка), Ю.Корнієнко (с.Дмитрівка), Н.Самсонеко (с.Трепівка), О.Студенко (с.Цибулеве), О.Мартинової (с.Дмитрівка), Н.Кондратенко (с.Мошорине), Н.Плюхіної (с.Богданвка), Л.Зінов’євої та О.Сметани (с.Петрове).

Під час проведення урочистостей голова районної державної адміністрації О.Лукашов, заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та заступник голови районної ради Д.Молодченко привітали учасників свята і вручили народним майстриням грамоти і цінні подарунки за збереження культурних традицій нашого народу, розвиток декоративно-прикладного мистецтва та участь у районній виставці до Всеукраїнського свята вишиванки.

Підводячи підсумки районного конкурсу на кращу вишиванку, журі визначило переможців.

У номінації «традиційна народна вишиванка» перемогла головний спеціаліст відділу організаційної роботи, комунікацій з громадськістю, інформаційної діяльності та звернень громадян апарату райдержадміністрації Л.Толкуща.

Приз за кращу сучасну вишиванку отримала заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Кіріченко.

У номінації «оригінальна вишиванка» нагороду здобула головний спеціаліст відділу регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації О.Білоус.

Окремі вітання і призи за участь у конкурсі та долучення до святкової акції одержали колективи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району (директор – Н.Олефірова) та відділу аналізу і планування доходів бюджету, фінансів галузей виробничої сфери та інвестицій фінансового управління райдержадміністрації (начальник відділу – Л.Ємченко).

Окрему відзнаку за креативність дій у ході проведення свята української вишиванки отримала начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.Сидоренко.

Гарного настрою присутнім на заході додали виступи: вокального колективу районного будинку культури (керівник – Є.Коваленко) з піснею «Рідна Україна», вокалістів В.Сергійчука (Диківський СБК) – «Рідна мати моя» та А.Кухарь (Суботцівський СБК) – «Вишиванка».

Сьогодні кожен учасник свята повернувся до свого коріння та доторкнувся до чогось справжнього, сьогодні кожного поєднало почуття поваги і любові до українських національних традицій, до рідної країни та один до одного!