Різдвяні подарунки дітям району з Ісландії

04 січня 2018 року

Благодійна акція «Різдвяні подарунки дітям України від дітей Ісландії», яку проводить молодіжна християнська Асоціацієя із Ісландії «YMCA» за сприяння Всеукраїнського благодійного фонду «Дух. Розум. Тіло», триває в Україні з 2004 року. На запрошення настоятеля храму преподобного Максима Сповідника (с. Суботці) протоієрея Євгена Жабковського закордонні волонтери вітають дітей Знам’янського району вже четвертий рік.

Представники молодіжної християнської асоціації Ісландії «YMCA» завітали до України, щоб реалізувати проект «Різдво у коробці». Така гуманна місія адресована усім дітям України з метою вручення їм новорічних і різдвяних подарунків, створення гарного настрою, щирого й дружнього спілкування.

На початку нового 2018 року гості з Ісландії завітали із різдвяними подарунками до дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, які навчаються у філії «Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області» та в опорному навчальному закладі «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

У благодійному заході взяла участь перший заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак, яка разом з іноземними гостями спілкувалася з дітьми.

У свою чергу дітлахи Володимирівки та Петрового з нетерпінням чекали на дорогих гостей та підготували їм творчі подарунки. Малеча продемонструвала закордонним волонтерам свої знання історії, народних традицій та культури Ісландії. Учні вітали ісландців веселими українськими піснями, віршами, колядками та щедрівками. На взаємин гості заспівали свої різдвяні та народні пісні.

У невимушеній, теплій та сердечній атмосфері проходило спілкування малечі та волонтерів, які вручили усміхненим і щасливим дітям новорічні гостинці. Юні українці отримали символічні різдвяні коробки, у яких знайшли солодощі, іграшки, шкільне приладдя, теплі речі та ще багато приємних сюрпризів.

Ця акція залишила по собі самі приємні враження у дітей та щирий відгук у їх серцях.

 

Прочитано 84 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh
війпрок