Робоча нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації

14 січня 2020 року

14 січня 2020 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Грінчак відбулася робоча нарада з керівниками окремих структурних підрозділів райдержадміністрації з питання вжиття невідкладних заходів щодо запобігання пожежній небезпеці в закладах соціальної сфери району.

Під час проведення наради був проведений аналіз роботи у сфері пожежної безпеки за попередні роки та визначено конкретні кроки, які мають бути здійсненні найближчим часом.

Підводячи підсумки Олена Анатоліївна зауважила: «Забезпечення пожежної безпеки, це складова частина діяльності кожного керівника спрямована на запобігання пожежам, забезпечення безпеки людей та зниження можливих майнових втрат у разі їх виникнення що досягається шляхом проведення організаційних та технічних засобів. І тільки точна координація цих заходів між собою може гарантувати максимальний захист».

За результатами наради прийняті відповідні рішення.

безоплтана правова