Робота спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей»

Відбувся виїзд спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей» районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, метою роботи якого було обстеження умов проживання сімей з дітьми, проведення роботи щодо попередження жорстокого поводження з дітьми, здійснення перевірки стану готовності до опалювального сезону, здійснення соціального супроводження прийомних сімей та перевірка стану використання сім’ями державної соціальної допомоги при народженні дитини. Заходи проводились на території Дмитрівської об’єднаної територіальної громади.

До роботи із сім’ями були залучені: спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації, працівник Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області, головний державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення райдержадміністрації, медична сестра Дмитрівської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Всього відвідано 8 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 28 дітей. Членам сімей надано необхідні соціальні послуги відповідно до потреб. Санітарно-гігієнічні умови проживання чотирьох сімей визнано незадовільними, батькам винесено попередження про невиконання батьківських обов’язків належним чином. Сім’ям надано термін 1 місяць для виправлення ситуації. 1 сім’ю, в якій виховується 4 дітей, відвідано вперше, за результатами обстеження сім’ю поставлено на облік, як таку, що опинилась в складних життєвих обставинах.

В двох сім’ях здійснено перевірку цільового використання державної допомоги при народженні дитини. Кошти використано за призначенням.    

Під час соціального супроводження прийомної сім’ї, в якій виховується 3 дітей, що залишились без батьківського піклування, прийомним батькам надано комплекс соціальних послуг, направлений на вирішення питань виховання та навчання дітей підліткового віку.

Прочитано 15 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок