Робота спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей»

16 та 21 серпня 2017 року відбулися виїзди спеціалізованого формування «Служба соціальної підтримки сімей» районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території Диківської та Дмитрівської сільських рад. Робота проводилась спільно з спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації, працівниками сільських рад та медичними працівниками Дмитрівської та Диківської амбулаторій загальної практики сімейного типу.

Мета роботи — допомогти сім’ям подолати складні життєві обставини, в яких вони опинились і не можуть подолати самостійно.

Всього проведено роботу у 11 сім¢ях, які опинились у складних життєвих обставинах, в яких виховується 22 дитини. Членам сімей надано соціальні послуги відповідно до потреб.

Також, був проведений планова робота з неповнолітніми, що знаходяться у конфлікті з законом. Метою було обстеження умов проживання та визначення рівня батьківського виховного потенціалу. Особливу увагу було приділено зайнятості неповнолітніх під час літніх канікул та іншим факторам, що впливають на поведінку осіб зазначеної категорії.

З всіма родинами було проведено бесіди стосовно поліпшення сімейної атмосфери та усунення факторів, що впливають на нормальне функціонування сім’ї.

Прочитано 19 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh