«Родина – це вся Україна»

Сім’я — це та пристань звідки ми виходимо у широкий світ і куди ми завжди повертаємось. У сім’ї ми вчимося добру, пошани до свого роду, любові до рідної землі. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Саме ця думка була провідною на районному святі «Родина – це вся Україна», що пройшло в залі центральної районної бібліотеки до Всеукраїнського Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї. На свято були запрошені родини — професійні династії медиків, педагогів, культпрацівників та працівників соціальної сфери нашого району, а саме родини медпрацівників з с. Володимирівка — Тамара Ромащенко та її донька Галина, з с.Мошорино — Лариса Бискуб та донька Анастасія, педагогічна династія Ніни та Володимира Харченків з доньками, зятем та онуком з с. Казарня, династію соціальних працівників Віри Нагорної представила її донька Ольга Єлєсєєва, родинні династії працівників культури презентували Микола Лужанський з донькою Тетяною Лакатош і сестри Анжеліка Кіслінська та Євгенія Кобжецька.

Щира розповідь ведучої, питання від присутніх, цікаві презентації від родинних династій створило в залі приємну, відкриту і невимушену атмосферу.

Учасників свята привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак. На згадку про свято запрошені отримали пам’ятні подарунки від управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Прочитано 57 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок