«Родина – це вся Україна»

Сім’я — це та пристань звідки ми виходимо у широкий світ і куди ми завжди повертаємось. У сім’ї ми вчимося добру, пошани до свого роду, любові до рідної землі. Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Саме ця думка була провідною на районному святі «Родина – це вся Україна», що пройшло в залі центральної районної бібліотеки до Всеукраїнського Дня матері та Міжнародного Дня сім’ї. На свято були запрошені родини — професійні династії медиків, педагогів, культпрацівників та працівників соціальної сфери нашого району, а саме родини медпрацівників з с. Володимирівка — Тамара Ромащенко та її донька Галина, з с.Мошорино — Лариса Бискуб та донька Анастасія, педагогічна династія Ніни та Володимира Харченків з доньками, зятем та онуком з с. Казарня, династію соціальних працівників Віри Нагорної представила її донька Ольга Єлєсєєва, родинні династії працівників культури презентували Микола Лужанський з донькою Тетяною Лакатош і сестри Анжеліка Кіслінська та Євгенія Кобжецька.

Щира розповідь ведучої, питання від присутніх, цікаві презентації від родинних династій створило в залі приємну, відкриту і невимушену атмосферу.

Учасників свята привітала перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак. На згадку про свято запрошені отримали пам’ятні подарунки від управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Прочитано 55 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
thsh
війпрок