Роман Лещенко: Рішення стосовно ділянок, на які надано дозволи щодо розроблення документації із землеустрою, будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад

22 ГРУДНЯ 2020 року

Держгеокадастр розпочинає передачу територіальним громадам земельних ділянок, щодо яких надано дозволи на розроблення документації із землеустрою, але землевпорядна документація не була подана в Держгеокадастр до 15 грудня. Рішення щодо цих ділянок будуть приймати вже новообрані депутати територіальних громад.

Про це розповів на своїй сторінці у мережі Фейсбук Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

«Ми продовжуємо виконання постанови Кабінету Міністрів від 16 листопада 2020 р. № 1113.  Всі ділянки, щодо яких регіональні управління кадастру не отримали документацію на затвердження, будуть передані громадам», – повідомив очільник служби.

Громадяни, які розпочали розробку документів, але так і не подали їх на затвердження до сьогоднішнього дня, зможуть затвердити документацію вже у своїх територіальних громадах, яким будуть передані земельні ділянки.

Важливо, що процес оформлення земельних ділянок не потрібно починати з нуля. До територіальних громад можна буде звернутися із документацією, розробленою на основі дозволу виданого Держгеокадастром.

Відтепер рішення прийматимуть органи місцевого самоврядування, де рішення про приватизацію землі має підтримати більшість депутатського корпусу.

У жовтні цього року українці обрали депутатів місцевих рад та голів територіальних громад. Держгеокадастр передає місцевій владі повноваження, які дають можливість розвивати громади. Населення тепер має контролювати депутатський корпус, який отримав від громади мандат довіри.

Пресслужба Держгеокадастру

безоплтана правова