Семінар з питань цивільного захисту

Перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак взяла участь у семінарі з керівниками окремих структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій район та органів місцевого самоврядування.

Захід був проведений з метою належної підготовки районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області до комплексної перевірки стану виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб Кіровоградської області 07 лютого 2019 року.

Під час заходу присутнім була надана методична допомога у відпрацюванні документів і вирішенні окремих питань у сфері цивільного захисту.