Шановні мешканці Знам’янського району!

Сьогодні виклики часу зобов’язують нас бути свідомими своєї відповідальності за своє життя і життя тих, хто поруч. Світова практика боротьби із коронавірусною інфекцію свідчить про надзвичайно важливу роль вчасного і в повному обсязі запровадження карантинних заходів. Зважаючи на останні рішення, прийняті у цьому напрямку Кабінетом Міністрів, Верховною Радою України, Знам’янська районна державна адміністрація оперативно запроваджує аналогічні заходи на території району, розуміючи відповідальність за забезпечення спільних і узгоджених дій на території всієї країни.

Карантинні заходи, запроваджені у нашому районі, як і в області та Україні, просимо сприйняти з розумінням. Попри те, що вони здебільшого мають непопулярний характер, варто усвідомлювати: ми повинні запобігти появі та розповсюдженню цієї інфекції.

У зв’язку з тимчасовим призупиненням навчального процесу звертаємося до батьків з проханням контролювати, щоб ваші діти були вдома, а не в місцях масового скупчення людей.

Звертаємося до тих, хто приїхав з країн, де зафіксовано спалахи коронавірусу, – при перших ознаках респіраторних захворювань зверніться в телефонному режимі до свого сімейного лікаря, ні в якому разі не займаєтесь самолікуванням, та самоізолюйтеся.

Звертаємося до всіх керівників підприємств, організацій, установ, хто працює в умовах карантину, з проханням забезпечити дотримання в своїх колективах найвищого рівня санітарії та епідеміологічної безпеки, зокрема, дезінфекції робочих місць, ручок дверей, миття рук, виконання працівниками вимоги – при перших ознаках респіраторних захворювань залишатися вдома, обов’язково й негайно звернутися в телефонному режимі до свого сімейного лікаря.

Звертаємося до жителів району залишатися вдома, без гострої потреби не відвідувати державні органи. Всю необхідну інформацію можна отримати, за телефонами.

Переконливо просимо всіх жителів Знам’янського району проявити соціальну відповідальність. Не панікувати. Дотримуватися карантинних вимог. Бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих. Карантин подобатися не може, проте, від його дотримання залежить наше з вами здоров’я і життя наших близьких. Бережімо себе.

Прочитано 35 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh