Шановні трудівники агропромислового комплексу району!

15 листопада 2020 року

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Сільське господарство в нашій країні – особлива, найбільш соціально значима складова національної економіки, яка надійно забезпечує продовольчу безпеку держави, а, іншими словами – мир, злагоду та добробут незалежної України.

Саме в сільському господарстві формується вагома частка валового внутрішнього продукту держави, а унікальність інтелектуальних та природних ресурсів  галузі створюють практично необмежений потенціал її економічного зростання.

Висловлюємо глибоку подяку хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва району. Ваша робота нелегка, але дуже важлива. Адже Україна живе і працює завдяки невтомним трудівникам, які постійно дбають про землю.

Бажаємо радості, успіхів у праці, міцного здоров’я і людського щастя вам і вашим родинам! Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро та достаток!

 

 

З повагою

 

Голова Знам’янської районної

державної адміністрації                                  Василь СМАГЛЮК

Прочитано 10 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh