Соціальний захист

 

 

Робота управління соціального захисту населення 

 

 

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби», який прийнято 30.03.2020 року, виплата державних соціальних допомог продовжується без звернення отримувачів на період дії карантину. 

Відповідно, управлінням соціального захисту населення Знам’янської райдержадміністрації в автоматизованому режимі продовжено строки виплати раніше призначених допомог без подання необхідних документів з подальшим проведенням перерахунку розміру виплаченої державної соціальної допомоги на підставі заяви та необхідних документів, поданих після закінчення терміну дії обмежувальних заходів.

Заяву та документи для призначення допомоги при народженні дитини в умовах карантину можна подати через електронний сервіс (електронна заява з використанням електронного цифрового підпису) або через пошту.

 

 

Про надходження субвенції з Державного бюджету

 

08 липня 2019 року в район надійшли кошти для виплати всіх видів соціальної допомоги (І транш липня) у сумі 3462,1 тис. грн., або 100%.

21 червня 2019 року в район надійшли кошти для виплати всіх видів соціальної допомоги (ІІ транш червня) у сумі 293,0 тис. грн., або 100%.

 

 

 

 

 

 

Інформаційні матеріали 

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh