Спортсмени зі Знам’янського району виступили на змаганнях у Баку

Легкоатлетка Катерина Онісімова зі Знам’янського району на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Баку брала участь у дисципліні – біг 2000 метрів з перешкодами.

Для Катерини ця дистанція почалася вкрай невдало –  Онісімова добре стартувала, але на першій перешкоді опонентка ззаду у спину її штовхнула і було падіння. По при це Онісімова зуміла проявити характер – піднятися, набрати хід і увірватися до середини забігу (всього брало участь 21 спортсменка). У підсумку Катерина Онісімова фінішувала 8-ою, відставши на 9 секунд від третього місця – якби не падіння на першій перешкоді, то могла поборотися за нагороди…

Варто відзначити, що до Баку підтримати Катерину Онісімову приїхав її перший тренер Віталій Воровський.

23 липня велосипедистка Алла Марущук зі Знам’янського району в індивідуальній гонці  посіла 5-е місце (час 15:38.14 хв). Аллі до бронзової нагороди не вистачило 5 секунд.

Нагадаємо, на престижному турнірі українська команда була представлена 68-ма спортсменами, які виступали у 7 видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. Серед 68 спортсменок не було жодного представника Кіровоградської області. Але от у складі інших областей виступали дві спортсменки зі Знам’янського району.

cropped-logo_