Субсидії будуть призначатися без звернення

 

У надзвичайних умовах, в яких перебуває сьогодні Україна у зв’язку з поширенням пандемії коронавірусної хвороби (COVID-19) та з метою гальмування поширення хвороби уряд України постановив, що розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період усім господарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років, буде проведено без заяв громадян. Субсидії не будуть призначатися у випадках, що унеможливлюють їх надання, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення, або у разі смерті одинокої особи.

Громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, субсидія призначається на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії враховується розмір призначеної допомоги без урахування сум отриманої заробітної плати.

Слід зазначити, що на період карантину призначення житлових субсидій проводиться з урахуванням збільшених на 50 відсотків соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово-комунальних послуг.

У разі зміни обставин, які впливають на визначення права та розмір субсидії, заявники можуть повідомити управління соціального захисту населення райдержадміністрації електронним зверненням або поштою  на адресу: вул. Трудова, 4, м. Знам’янка, 27400.