Свято Маланки в районній державній адміністрації

12 січня 2018 року

Традиційно в Україні напередодні «старого» Нового року відзначається народне і церковне свято Маланки або Щедрий вечір.

На свято Маланки українці усю ніч щедрують, ходять із «козою», водять переодягненого на Маланку парубка. У давнину святкове переодягання виконувало важливі релігійно-магічні функції, але з часом цей звичай перетворився на веселу розвагу, маскарад.

У цей день до районної державної адміністрації завітали працівники Трепівського сільського будинку культури, щоб привітати державних службовців з гарним святом. Під час заходу звучали народні пісні та щедрівки, у залі лунав запальний сміх та панував святковий настрій. Присутніх вітали з Щедрим вечором, бажали здоров’я, добробуту та мирного неба.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов подякував працівникам культури за прекрасний настрій, шанування українських традицій та вручив кошик з солодощами та подарунками.

війпрок