Свято Маланки в районній державній адміністрації

13 січня 2020 року

Традиційно в Україні напередодні «старого» Нового року відзначається народне і церковне свято Маланки або Щедрий вечір.

На свято Маланки українці усю ніч щедрують, ходять із «козою», водять переодягненого на Маланку парубка. У давнину святкове переодягання виконувало важливі релігійно-магічні функції, але з часом цей звичай перетворився на веселу розвагу, маскарад.

У цей день до районної державної адміністрації завітали працівники Трепівського сільського будинку культури, щоб привітати державних службовців з гарним святом. Під час заходу звучали народні пісні та щедрівки, у залі лунав запальний сміх та панував святковий настрій. Присутніх вітали з Щедрим вечором, бажали здоров’я, добробуту та мирного неба.

Перший заступник голови районної державної адміністрації О.Грінчак та заступник голови районної ради Д.Молодченко подякували працівникам культури за прекрасний настрій, шанування українських традицій та вручили кошик з солодощами та подарунками.

безоплтана правова