Тій війні немає забуття

У рамках заходів з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, 19 лютого 2019 року у районному краєзнавчому музеї відбулася година спілкування «Тій війні немає забуття». Спогадами про участь у бойових діях та бойових побратимів  з учнями філії «Казарнянська ЗШ І-ІІст» поділилися члени громадської організації «Знам’янська районна спілка ветеранів війни в Афганістані» Віктор Чінчой, Віталій Бульдович та Роман Хоменко.

Ведуча заходу директор музею Оксана Лутай звернулася до присутніх: «За кожним воїном-афганцем  своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя. У страхітливому полум’ї війни народжувались молоді солдати і командири, які з перших днів служби в Афганістані пізнали ціну життя, ціну справжньої чоловічої дружби, ціну взаємовиручки і взаємопідтримки, склали екзамен на зрілість, мужність і гідність». Вона побажала усім присутнім мирного неба над нашою державою, злагоди та порозуміння у кожній українській родині.

Школярі подякували воїнам-ветеранам за  мужність та героїзм при виконанні військового обов’язку, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Також для відвідувачів районного краєзнавчого музею організовано експозицію «Герої чужої війни».

Усі бажаючі мають можливість переглянути архівні документи, світлини, особисті бойові речі воїнів, нагороди, посвідчення, військову форму українських миротворців та альбом, привезений Андрієм Захаровим з Іраку.

Прочитано 27 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh