Творча молодь району – то наша гордість і надія!

Привід пишатись талановитою молоддю нашого району вкотре надала юна вокалістка, учениця Богданівської музичної школи Софія Невмержицька, яка 18 серпня взяла участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Гранд–талант-2017», котрий відбувся у м.Вільногірськ Дніпропетровської області.

У свої 11 років Софійка має диплом І ступеню, який виборола на Всеукраїнському конкурсі гри на народних інструментах «Провесінь», за класом «бандура» (викладач Ірина Туровська). Виступала Софія на Всеукраїнському фестивалі сучасної пісні та популярної музики «Червона рута», взяла участь у зимовій Всеукраїнській музичній олімпіаді «Голос країни-діти» у м.Києві. І тепер – беззаперечна перемога і Гран-прі Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант-2017», медаль переможця та цінний подарунок – ноут-бук.

Дівчинка обдарована талантом, до того ж, завжди оточена увагою викладачів Богданівської музичної школи (директор Н.В. Гордіенко), учителів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (директор О.В. Тарасюк), любов’ю та турботою батьків Юлії та Михайла Невмержицьких.

Софія постійна учасниця шкільних, загальносільських, районних мистецьких заходів, добра, привітна і гарна дівчинка, якій усі бажають лише добра, здоров’я і розквіту її таланту.

Також на Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості «Гранд-талант-2017» виступив вокально-інструментальний ансамбль «Місто доріг» Знам’янського районного будинку культури (керівник Владислав Москаленко). Це молодіжний колектив, який вперше брав участь у мистецькому заході Всеукраїнського значення та показав високий рівень виконавської майстерності. ВІА «Місто доріг» має творчий потенціал і цілеспрямованість.

Творча молодь району – то наша гордість і надія!

безоплтана правова