У районі відзначили День Державного Прапора України та День незалежності України

23 серпня 2017 року

Керівництво Знам’янської районної державної адміністрації, Знам’янської районної ради, представники трудових колективів, громадськість району, воїни-учасники антитерористичної операції взяли участь у заходах з нагоди святкування Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України. Урочистості відбулися під гаслом «Промінням сонця світить Україна!».

Двадцять шість років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх.

З того часу, як над країною офіційно був піднятий синьо-жовтий прапор, українці пережили кризи та підйоми, втрати й здобутки. Сьогодні Україна впевнено заявляє про себе на світовій арені, демонструє готовність до перетворень, до міжнародної інтеграції, до покращення рівня життя свого народу. А Державний Прапор – це символ свободи та незалежності, єднання та слави нашої країни. Це – найвища національна святиня!

Керівництво району, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, підприємств, установ та організацій, учасники АТО та громадськість району взяли участь у церемонії підняття Державного Прапора України. Почесне право підняти Державний Прапор України було надано учасникам антитерористичної операції Євгену Бацанову та Іллі Гринцю.

У рамках святкування 26-ї річниці незалежності України відбулися: районні урочисті заходи у Дмитрівському сільському будинку культури, покладання квітів до братської могили полеглих у роки Другої світової війни у с.Дмитрівка та місць поховання загиблих учасників АТО, хвилина мовчання за загиблими захисниками України, святковий концерт.

Церемонію нагородження кращих виробничників, представників інтелігенції, працівників галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування району, громадських діячів відомчими нагородами провели голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, голова районної ради Сергій Макаренко та помічник народного депутата О.Довгого Андрій Іщенко.

Гостей свята вітали творчі колективи та окремі виконавці району.

Подарунком для жителів району до Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України став виступ ансамблю народної та сучасної музики «Єлисавет-Ретро» (керівник Олена Фурманова) Кіровоградської обласної філармонії, який подарував глядачам незабутню зустріч з музичним та пісенним мистецтвом.

Прочитано 202 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
безоплтана правова
budget
thsh