У районній центральній бібліотеці відбулися урочистості з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08 листопада 2019 року

8 листопада у районній центральній бібліотеці відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Працівники клубних закладів, артисти та митці своєю плідною працею завжди звеличують нашу Україну, наповнюють душі людей надією і світлим почуттям. Їх місія — одна з найпрекрасніших. Вони дарують нам незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва, без їх доброго серця, ініціативності, творчої думки та справжнього подвижництва неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті. Завдяки плідній праці та силі духу працівників народного мистецтва, професійна культура рясно родить вагомими духовними здобутками. Вони гідно презентують самобутнє мистецтво району, не лише в нашому регіоні, а й далеко за його межами.

В урочистостях взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олена Грінчак та заступник голови районної ради Дмитро Молодченко, які привітали працівників районного та сільських будинків культури, викладачів музичних шкіл району, музейних працівників та бібліотекарів з предстоящим святом.

З нагоди професійного свята, і за досягнення у галузі культури перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак привітала директора Знам’янського краєзнавчого музею Оксану Лутай з нагородженням Грамотою департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації.

За вагомий внесок у розвиток української культури та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Почесною грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено

ГАЙЧУК Оксану Григорівну– директора Іванковецького сільського будинку культури,

МАРИНИЧА Юрія Олександровича – керівника хореографічного колективу «Світанок» Суботцівського сільського будинку культури,

ОНОШЕНКО Віталія Сафроновича – директора Суботцівської дитячої музичної школи

Грамотою Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено:

ОВЧАРУКА Валерія Анатолійовича – художнього керівника Трепівського сільського будинку культури ,

ОМЕЛЬКО Любов Миколаївну – директора Казарнянського сільського будинку культури.

За старанність, досягнуті успіхи у роботі працю, та з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва;

Подяки Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради оголошені:

Валовій Дар’ї Анатоліївні — керівнику вокально-інструментального ансамблю Знам’янського районного будинку мистецтва.

Краснюк Оксані Сергіївні — художнього керівника Знам’янського районного будинку культури.

Васалатій Ярині Павлівні – директору Диківського СБК

Крижанівській Дарині Костянтинівні — методисту районного будинку культури.

Гарний настрій усім присутнім подарували колективи та солісти сільських будинків культури.

cropped-logo_