У селі Васине Знам’янського району продовжуються археологічні дослідження

21 серпня 2017 року

На початку серпня на території Мошоринської сільської ради розпочала свою роботу архіологічна експедиція Центрального Українського Державного педагогічного університету ім. В.Вінниченка під керівництвом доцента кафедри історії України, кандидата історичних наук І. Козир.

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації О. Грінчак завітала на місце проведення археологічних розкопок та зустрілася з учасниками експедиції.

Ірина Козир розповіла Олені Анатоліївні про хід проведення досліджень та проведену роботу. Заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак також поспілкувалася з учасниками розкопок, поцікавилася умовами їх проживання та якістю харчування. Наостанок О. Грінчак побажала колективу успішної та плідної роботи.

безоплтана правова