У районі відкрито сучасний спортивний майданчик

У селі Петрове Знам’янського району урочисто відкрили спортивний майданчик для міні-футболу зі штучним покриттям при опорному навчальному закладі «Петрівський НВК «Дошкільний навчальний заклад – ЗШ І-ІІІ ступенів Знам’янської районної ради Кіровоградської області».

В урочистостях взяли участь голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов, голова районної ради Сергій Макаренко та Петрівський сільський голова Леонід Шульга.

Спортивний майданчик збудовано за типовим проектом у рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та проекту голови обласної державної адміністрації «Здоров’я наших дітей». Об’єкт – футбольний майданчик із сучасним штучним покриттям розміром 22 м х 42 м. Футбольний майданчик огороджений металевою огорожею. Усі роботи з реконструкції виконані за рахунок коштів  Петрівської сільської ради, обласної та районної державної адміністрації. Вартість робіт становить: державний бюджет — 749,5 тис. грн., районний бюджет — 374,5 тис. грн., кошти сільської ради – 375,0 тис. грн.

Завдяки появі у селі Петрове нового майданчика для міні-футболу буде підростати загартована, здорова, освічена молодь. Нині у селі мешкає 89 дітей дошкільного віку та 201 школяр. Діє спортивна секція з футболу.

Під час відкриття спортивного майданчику голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко подарував юним футболістам набір м’ячів.

Після урочистостей на майданчику відбулася товариська гра юних футболістів с. Петрове та с. Богданівка.

Відзначимо, що серед мешканців Петрівської сільської ради проводиться активна фізкультурно-оздоровча та спортивно-масова робота. Спортсмени-аматори беруть участь у районній спортивній спартакіаді. Вони успішно зіграли в змаганнях з баскетболу (серед жінок посіли друге місце, серед чоловіків – третє). За підсумками змагань двоє спортсменів увійшли до збірної команди району, яка буде захищати честь Знам’янщини на змаганнях з баскетболу в залік обласних спортивних ігр серед команд ОТГ, районів та міст Кіровоградської області.

На районних змаганнях з футболу та футзалу грає команда «Титан» (тренер Сергій Богун). Футболісти села Петрове виступають у розіграші Кубка пам’яті екс-гравця петрівського «Буревісника» Сергія Коржа.

У 2011 році за сприяння Ростислава  Вакулика була створена команда «Буревісник». За 7 років свого існування вона показала високі результати: двічі виходила до фінального етапу чемпіонату України з футболу серед аматорів (2013, 2014), стала срібним призером чемпіонату області з міні-футболу (2012), двічі  виграла чемпіонат Кіровоградської області (2012, 2013), була срібним призером чемпіонату Кіровоградської області (2014), а також стала чемпіоном Знам’янського району (2011), двічі — володарем Кубка Кіровоградської області (2013, 2015), володарем  Кубка Першина (2014).

 

 

Прочитано 95 раз

я маю право
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
держслужба
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dovge_sluh1 - копия
dpss
us
tel
vr
агроексп
budget
evrointeg1
thsh
війпрок