У Знам’янському районі відбулися Ігри патріотів

З нагоди відзначення Дня державної служби та Дня Конституцій у селі Петрове (Знам’янський район) відбулися «Ігри патріотів».

У рамках цього заходу проводилися змагання з дартсу, підтягування на перекладині, підняття гир, армспорту, перетягування канату та футзалу. Участь у змаганнях взяли 5 команд: «Тріумф» (команда Знам’янської РДА та районної ради), «Арсенал» (команда військової частини), «Миротворець» (команда учасників АТО), «Щит» (команда Знам’янського міськрайонного відділу поліції ГУНП України в Кіровоградській області) та «Рятувальники» (команда Знам’янського міськрайонного відділу ДСНС України в Кіровоградській області).

Команди виступали у наступних складах:

«Тріумф» – Василь Смаглюк, Сергій Макаренко, Дмитро Молодченко, Олександр Федорченко та Руслан Пушкаренко.

«Рятувальники» – Роман Веремеєв, Сергій Купцов, Павло Яровий, Олександр Лук’яненко та Роман Зубака

«Щит» – Сергій Войтко, Василь Моісеєнко, Сергій Козельський, Артем Артьомов та Сергій Іванов

«Миротворець» – Володимир Мухуров, Володимир Дьячков, Юрій Лосев, Олександр Каплун та Андрій Лубинець

«Арсенал» – Олександр Безкровний, Олександр Шеховцов, Костянтин Венгерський, Павло Фігун та Євген Скок

Перемогу у загальному заліку впевнено здобула команда «Рятувальники», яка набрала 75 очок. Ця команда виграла змагання з дартсу, підтягування на турніку та турнір з футзалу. Друге місце посіла команда «Миротворець» – 45 очок. Інші три команди набрали однакову кількість балів (по сорок), а за додатковими показниками (перевага надавалася команді, що краще виступила у футзалі) третє місце посіла команда «Щит». Четверте та п’яте місця відповідно посіли команди «Арсенал» та «Тріумф». Арбітраж змагань забезпечували Віктор Слюсаренко, Сергій Богун, Віталій Воровський, Євген Бандурка та Олександр Лісовий.

На церемонії закриття змагань голова Знам’янської РДА Василь смаглюк нагородив всі команди призами. Також переможців і призери у всіх видах отримали дипломи відповідного ґатунку.

Переможці та призери змагань:

Дартс

1. Зубака Роман («Рятувальники»)
  2. Пушкаренко Руслан («Тріумф»)
  3. Іванов Сергій («Щит»)

Підтягування на перекладині

1. Яровий Павло («Рятувальники»)
  2. Лосев Юрій («Миротворець»)
  3. Фігун Павло («Арсенал»)

Армспорт

1. Венгерський Костянтин («Арсенал»)
  2. Купцов Сергій («Рятувальники»)