Україна в надійних руках!

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Сьогодні українська армія проходить складний етап становлення. За плечами військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над фашизмом. А зараз українські воїни, які продовжують захищати нашу Батьківщину від агресора, доводять усьому світу, що Україна в надійних руках.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Олександр Лукашов взяв участь у заходах із вручення відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», яка встановлена з метою гідного відзначення осіб – захисників суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей), та нагрудного знаку «Ветеран війни – учасник бойових дій», особам, які брали безпосередню участь в АТО (ООС) та отримали статус учасника бойових дій і на даний час звільнені з військової служби та перебувають у запасі Збройних Сил України.

У заході також взяли участь радник голови райдержадміністрації з питань АТО Володимир Мухуров, військовий комісар Знам’янського ОМВК підполковник Олександр Чижма, заступник військового комісара майор Володимир Щетінін, учасники бойових дій в АТО (ООС).

 

 

 

Прочитано 58 раз

cropped-logo_
Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
БУДИНОК_ЮСТИЦІЇ_
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh