Українська писанка-кольорове диво, що єднає покоління

У рамках великодніх святкових заходів відділом культури і туризму райдержадміністрації організовано виставку-конкурс «Котися писанко».

У конкурсі великодніх композицій  взяли участь роботи колективів 12 структурних підрозділів райдержадміністрації. Обирали переможців відвідувачі районної бібліотеки.

Перший заступник голови Знам’янської райдержадміністрації Олена Анатоліївна Грінчак привітала присутніх з прийдешніми святами та подякувала структурним підрозділам за активну участь у конкурсі.

За результатами незалежного оцінювання, дипломом І-го ступеню нагороджено Управління соціального захисту населення, дипломом ІІ-го ступеню- Територіальний центр соціального обслуговування, дипломом ІІІ-ступеню- Організаційний відділ апарату райдержадміністрації. Переможці отримали пам’ятні сувеніри, а учасники- дипломи за участь у конкурсі.

cropped-logo_