УКРПОШТА ПОСПІШАЄ НА ДОПОМОГУ: ДИСТАНЦІЙНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ – ЦЕ РЕАЛЬНО

 

Тарифний вибух в Україні змусить шукати порятунку в оформленні житлової сусидії мільйони українців. Із 1 травня на субсидії можуть розраховувати ті українські родини, де плата за “комуналку” перевищує 15% доходів сім’ї. Експерти прогнозують кардинальне збільшення звернень громадян до управлінь соціального захисту за місцем реєстрації.

 

Як у такому випадку уникнути довгих черг на оформлення сусидій, а разом із ними хвилювань, нервовості через втрату дорогоцінного часу? Особливо це стосується мешканців сільської місцевості, де весняної пори кожна година – на вагу золота, бо увесь рік годує.

 

На допомогу людям приходить Укрпошта. Із квітня 2015 року найбільший оператор поштових послуг в Україні УДППЗ Укрпошта розпочинає доставку споживачам бланків двох документів, на підставі яких призначається житлова субсидія: заяви та декларації про доходи і видатки.

 

Відтак, мешканцям усіх районів Кіровоградської області не потрібно особисто їхати у райцентр для оформлення такої допомоги, а для жителів райцентрів відпадає необхідність вистоювати у довгих “живих” чергах. Достатньо буде заповнити доставлені поштою бланки і рекомендованим листом з повідомленням про вручення відправити їх на адреси структурних підрозділів з питань соціального захисту населення. Така форма відправлення гарантує надійність доправлення документів і забезпечує зворотній зв’язок з інформацією про доставку.

 

— Укрпошта пропонує абсолютно новий сучасний підхід до отримання населенням адресної соціальної допомоги, — говорить директор Кіровоградської дирекції УДППЗ Укрпошта Людмила Салоїд. – І поштарі абсолютно свідомо ідуть людям на допомогу, бо тут ми маємо унікальний досвід. Починаючи із жовтня 2013 року Укрпошта успішно реаліузовує проект з доставки документів для надання чи отримання адімінстративних послуг через відділення поштового зв’язку. Достатньо відзначити, що у Кіровоградські області Укопошта має близько 500 точок своєї присутності, щоб зрозуміти, наскільки зручним може бути оформлення будь – якої адмінпослуги. На сьогоднішній день пошта надає громадянам України спрощений доступ майже до 50 державних послуг.