«Універститет ІІІ віку» – інформаційне поле для пенсионерів

Навчання допомагає людині крокувати в ногу з часом, тренувати пам’ять, розвивати інтелект і будується воно, як правило, на основі власної активності слухачів і постійного діалогу. Тому спілкування людей старшого віку є надважливим фактором.

 6 листопада 2018 року відбулося чергове засідання «Університету ІІІ віку», що діє на базі  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Знам’янського району. Слухачі, які зібралися у приміщенні Трепівської сільської ради ознайомились зі змінами у законодавстві України стосовно надання субсидій.

З інформаційно-роз’яснювальним матеріалом щодо даного питання виступила головний спеціаліст відділу грошових виплат та компенсацій управліня соціального захисту А.Огіренко, яка пояснила всі аспекти змін стосовно порядку надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Завідувачем відділення денного перебування територіального центру О. Єлісєєнко для студентів «Університету ІІІ віку» була представлена змістовна лекція на тему «Догляд за зрілою шкірою. Попередження її старіння.» Крім цього перукар територіального центру надавала свої послуги усім охочим покращити свій зовнішній вигляд. Медична сестра провела процедуру з вимірювання артеріального тиску та наддала консультації всім бажаючим. Ця зустріч виявилася досить продуктивною завдяки активності студентів. Під керівництвом М.Лужанського учасники жіночого колективу сільського будинку культури, які також є студентами «Університету ІІІ віку», подарували усім присутнім колоритні народні пісні.

Чергове навчання пройшло у затишній та дружній атмосфері з очікуваннями на нові зустрічі. Під час заходу слухачі здобули не тільки нові знання, отримали відповіді на свої питання, а й продемонстрували свої таланти, познайомилися з новими цікавими людьми.

Прочитано 24 раз

Центр-укр портал
cz
kmu
1545
Тарифна децентралізація1
president
258691
pfu
logo_527
nazk_logo2
amc
mou
com
banner(160x236)meet_your_child
dpa
dpss
us
tel
vr
budget
thsh