Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України

05 грудня 2019 року

У військовій частині А-1201 В (с.Богданівка) відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.

У заходах взяла участь керівник апарату Знам’янської районної державної адміністрації Олена Слюсаренко, командир військової частини Роман Черніков, військовослужбовці, ветерани військової служби, учасники антитерористичної операції.

Вітаючи присутніх, керівник апарату районної державної адміністрації Олена Слюсаренко наголосила, що на наших військових покладена відповідальна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя.

– Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків, – зазначила Олена Олександрівна. – Збройні сили України є гарантом стабільності та безпеки в державі.

У ході свята відбулося відзначення кращих працівників військової частини А-1201.

У рамках урочистих заходів відбувся святковий концерт.

cropped-logo_