Заходи з відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії

Керівництво районної державної адміністрації, керівництво районної та міської рад, ветерани-ліквідатори Чорнобильської трагедії, представники трудових колективів структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств і відомств України в районі, громадськість та духовенство району і міста взяли участь у заходах із вшанування 32-ї річниці Чорнобильської трагедії.

Чорнобильська катастрофа набула планетарного масштабу і створила на значній території України радіаційну ситуацію, яка і сьогодні продовжує негативно впливати на здоров’я людей і довкілля. Минають роки, але вічна пам’ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків, живе у наших серцях.

Присутні на заході зібралися сьогодні, щоб згадати події тих жахливих днів і вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя або втратив здоров’я під час робіт з ліквідації наслідків аварії. Чорнобиль – це гіркий урок не тільки українцям, а й усьому людству. Наше основне завдання сьогодні – допомагати потерпілим, турбуватися про покращення їх життя, спільними зусиллями зробити все можливе для того, щоб віддячити за мужність, стійкість, терпіння, наполегливість у подоланні труднощів, що випали на долю «чорнобильців».

У рамках проведення заходів відбулися: панахида за померлими учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС, скорботна хода з вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів та покладання квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС в м.Знам’янка

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів.

Також з метою гідного відзначення 32-ї річниці Чорнобильської трагедії, вшанування учасників ліквідації наслідків аварії перший заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації А.Іванова відвідали учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, які перебувають на лікуванні у КЗ «Знам’янська міська лікарня ім.А.В.Лисенка».

я маю право
держслужба