Урочистості до Дня Пам’яті та примирення

09 травня 2017 року

Керівництво районної державної адміністрації та районної ради, представники структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулися в населених пунктах району.

Голова районної державної адміністрації О.Лукашов завітав вшанувати пам’ять солдат та партизан Другої світової війни до с. Дмитрівка.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації О. Лукашов відмітив, що 9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Для українців, як і для всіх інших народів, Друга світова війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє.

Україна у роки Другої світової війни стала головним театром збройного протистояння в Європі. Буквально кожен клаптик нашої Батьківщини переораний бомбами, снарядами, перекопаний солдатськими лопатами, рясно политий кров’ю. Тут відбувалися найжорстокіші битви війни і загинуло чи не найбільше бійців та командирів.

– Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для всіх була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями. Ми пам’ятаємо, що той хто захищає свою рідну землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні, – підкреслив голова районної державної адміністрації О. Лукашов.

Разом із жителями села Дмитрівка голова районної державної адміністрації О. Лукашов поклав квіти до пам’ятника невідомому солдату – в пам’ять про воїнів Другої світової війни та учасників партизанського руху, які загинули на території Дмитрівської сільської ради та Знам’янського району.

Заступник голови райдержадміністрації О.Грінчак завітала на урочистості до сіл Богданівка та Диківка.

Керівник апарату райдержадміністрації О. Слюсаренко та помічник народного депутата України О.Довгого А.Іщенко вітали з Днем Перемоги фронтовиків та жителів сіл Володимирівка, Саблине та Суботці.

Голова районної ради С. Макаренко привітав жителів с. Пантазіївка.

Заступник голови районної ради Д.Молодченко взяв участь в урочистостях у селі Макариха.

У всіх населених пунктах району хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами у роки Другої світової війни, а також пам’ять нинішніх героїв, які у наші дні віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.