Урочистості з нагоди Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва відбулися в Кіровоградському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М.Л. Кропивницького

07 листопада 2019 року

Щорічно працівники культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято.

З цієї нагоди на головній сцені Кіровоградського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького відбулися урочистості та святковий концерт.

Делегацію працівників культури Знам’янського району очолили перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Толкуща.

З вітальним словом до працівників культури звернулися т. в. о. голови Кіровоградської облдержадміністрації Світлана Лобанова та голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко.

З професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва також привітала директор департаменту культури і туризму та культурної спадщини Кіровоградської облдержадміністрації Валентина Животовська.

Грамотою департаменту культури, туризму та культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації –  за сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток галузі культури в області та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва була нагороджена директор районного краєзнавчого музею відділу культури і туризму Знам’янської райдержадміністрації Оксана Лутай.

Подарунком з нагоди свята став концерт за участі творчих колективів міста та області. Родзинкою концерту став виступ солістки Заслуженого академічного Ансамблю Збройних Сил України Юлії Олійник.

Позитивні емоції та гарний настрій залишиться в пам’яті тих, хто займається справою культури в Кіровоградській області.

cropped-logo_